Degustator Magazyn patronem medialnym VII Festiwalu „Wina i Sery”.

0
710

VII Festiwal „Wina i Sery” odbędzie się 25 – 26 czerwca na Skwerze Kościuszki w Gdyni. W tym roku impreza zapowiada się wyjątkowo ciekawie, ponieważ równocześnie odbędzie się Święto Morza. Jedną z atrakcji Festiwalu będą warsztaty kulinarne z wykorzystaniem ryb morskich- głównie Bałtyckich!

wina i sery logo

Celem Festiwalu jest promocja szlachetnych win, miodów pitnych, nalewek owocowych
i ziołowych oraz świetnie się komponujących z winem różnego rodzaju serów. To klasyczny zestaw kuchni śródziemnomorskiej, w której tak rozsmakowali się Polacy w ciągu ostatnich lat.
Festiwalowi tradycyjnie towarzyszyć będą prezentacje produktów, degustacje oraz wystąpienia zaproszonych specjalistów.
Pokazy / warsztaty  dla publiczności poprowadzą znani restauratorzy i kucharze z Akademii Kulinarnej FUMENDI, w tym P. Claudia Filippi, Tomasz Jakubiak z Kuchnia TV, Maurycy Chodorowski oraz szefowie kuchni z najlepszych hoteli Gdańska. W pobliżu pokazów  pojawi się kilka stoisk handlowych  z rybami morskimi oraz słodkowodnymi.
Już niedługo pojawiać się będą szczegółowe informacje dot. programu oraz poszczególnych wystawców !!!  na wybranych portalach internetowych oraz na naszym profilu na facebook.com/ Festiwal Wina i Sery

oferta2016-skwer-Kopia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here