Dolina Rodanu znów stolicą wina

0
1319

Ruszyły zapisy do 9. edycji Rhone Valley Wines we Francji. Jedne z największych targów winiarskich w Europie potrwają od 10 do 13 kwietnia 2017 roku.

lrimg_0887

Rhone Valley Wines to profesjonalne targi przygotowywane z myślą o producentach, importerach i sprzedawcach win (m.in. hotelarze, restauratorzy, właściciele winiarni, sommelierzy itp.). Celem imprezy jest promocja trunków pochodzących z tego drugiego co do wielkości regionu winiarskiego we Francji. Tegoroczna edycja odbędzie się w czterech miejscach na południu Francji: 10 i 11 kwietnia w słynnym pałacu papieskim w Awinionie znajdującym się na liście światowego dziedzictwa UNESCO, 12 kwietnia w Tain l’Hermitage oraz Mauves, a 13 kwietnia w Ampuis.

unspecified

Organizatorzy, oprócz stanowisk wystawienniczych, przewidzieli szereg darmowych wydarzeń towarzyszących, m.in. zwiedzanie, kursy mistrzowskie, wieczory tematyczne czy ogólnodostępny bufet. Goście oraz pracownicy mediów mogą rejestrować się pod adresem: http://decouvertedesvinsdurhone.site.exhibis.net/en/inter_rhone.htm

Ubiegłoroczna, 8. edycja Rhone Valley Wines przyciągnęła ok. 650 producentów
i sprzedawców wina, blisko 2200 gości z 31 krajów,
w tym 144 dziennikarzy z 18 krajów. Od 2011 roku średnia liczba gości,
którzy dziennie odwiedzili targi, wrosła o 48 proc.

Szczegółowe informacje dotyczące pobytu można znaleźć na:
http://www.decouvertes-vins-rhone.com/en/home

Kontakt dla mediów:
agencja interaktywna Bloomnet
Rafał Bieńkowski
rafal.bienkowski@bloomnet.eu

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here