O importerach i dystrybutorach słów kilka – ZIELONE BUTELKI

0
25399

W zamyśle słów kilka, w praktyce przewodnik, czyli rzecz o handlu winem.

Lista importerów i dystrybutorów w Polsce jest równie długa i pokrętna, co bieg Wisły. Jedni mają Włochy, inni Francję, jeszcze inni wszystko, ci obsługują gastronomię, tamci detal, jeszcze inni HoReCa i detal, zaś tamci tylko dla siebie, a ci z Berlina, a tamci z winnic, a że tylko w Warszawie, a że z Gdańska….. słowem, będzie Pan zadowolony.

Na potrzeby tego tekstu listę importerów i dystrybutorów ograniczę do tych, którzy działają na moim podwórku, czyli w Trójmieście, lub nieco szerzej, w Pomorskiem. Z wyłączeniem hurtowni typu Makro, czy Selgros.

Jaki przyświeca mi cel? Chciałbym skupić w jednym cyklu artykułów wszystkich importerów i dystrybutorów działających na pomorskim rynku win. Nie oceniać ich oferty i jakości usługi, raczej opisać i przybliżyć zakres ich działalności, tak aby każdy zainteresowany tematem mógł w sposób prosty, korzystając z tegoż „przewodnika”, dotrzeć do interesujących go win i firm.


logo_wino_zawieszka

Pomysłodawcą, realizatorem i właścicielem Zielonych Butelek jest Rafał Tymcik, znany również z projektu 3oceany.pl. Zielone Butelki specjalizują się w imporcie win organicznych, biodynamicznych i zrównoważonych, z różnych stron świata.

dsc_1081

Portfolio importera składa się  z około 150 pozycji w przedziale  22 – 180 złotych. W najbliższych dniach w ofercie znajdzie się również organiczna kawa i czekolada.

„Na stronie znajdą Państwo wina organiczne, biodynamiczne oraz zrównoważone podparte rewolucyjnym projektem rabatowym oraz gratisową usługą transportową do klienta” – czytamy na stronie importera.

dsc_1085 dsc_1084 dsc_1083 dsc_1086 dsc_1087 dsc_1089 dsc_1090 dsc_1091 dsc_1095 dsc_1093 dsc_1092

Importer specjalizuje się w sprzedaży internetowej, można również nabyć wino bezpośrednio w sklepie.

ZIELONE BUTELKI

ULICA: Barniewicka 54a,
MIASTO: Gdańsk 80-299, Polska
TELEFON: 58 506 59 59
MAIL: sklep@zielonebutelki.pl

http://www.zielonebutelki.pl

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here