WINE EXPO POLAND

0
735

68 wystawców (importerzy, winnice, producenci oliwy, czasopisma) przez dwa dni trwania targów prezentowało swe najlepsze produkty. Winnica HERDADE DA CALADA z Portugalii, czy NOVE VINARSTVI z Moraw, są przykładem producentów poszukujących strategicznych partnerów biznesowych w Polsce.

Gościem honorowym targów była Chorwacja – Vina Mosaica, czyli czternastu producentów wina zrzeszonych w Wine Association, Croatian Chamber of Economy.

dsc_1110

W trakcie targów mogliśmy zapoznać się z ofertą siedmiu importerów z Polski. Od korporacyjnych począwszy (Faktoria Win), na tych regionalnych skończywszy (Vinariams). Goście reprezentujący Horeca nie byli więc zawiedzeni. Każdy mógł zaleźć ofertę odpowiadającą indywidualnym potrzebom.

dsc_1112

dsc_1111

dsc_0089 dsc_0090
dsc_0092 dsc_0093 dsc_0096 dsc_0098 dsc_0099

Organizator targów zadbał również o cykl degustacji, kursów, warsztatów i seminariów.  I tak mogliśmy udać się na Praktyczny Kurs Degustacji, Warsztaty Masterclass – Chorwacja Vina Mosaica, seminarium Wino i Zdrowie, degustację winnicy Bock, czy degustację oliw extra virgin.

Każdego roku impreza przyciąga coraz większą liczbę importerów i producentów zainteresowanych zaprezentowaniem własnej oferty.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ